Brand Logo

معرفی

ایجاد محیطی سبز، تمیز، مفرح و... فرهنگ پیشگیری بهتر از درمان را طلب می نماید.
در این راستا به منظور تهیه ظروف یکبار مصرف و همچنین بسته بندی موادغذایی استفاده از پلیمرهای گیاهی زیست تخریب پذیر نقش عمده ای را ایفا می نماید.
شرکت زرین شیمی امیرکبیر اولین تولیدکننده ظروف یکبار مصرف پوسیدنی گیاهی در سطح استان اصفهان و با یک دهه تجربه مفتخر است با تولیدات خود از دانه های طلایی ذرت، در سلامت جامعه بشری نقش بسزایی را ایفا نموده و برای ایشان زندگی سبز را به ارمغان آورد.
مصرف بهینه انرژی در مراحل ساخت، تقویت و توسعه صنایع کشاورزی، کمترین وابستگی به مواد اولیه پایه نفتی، عاری از هر گونه آثار مضر ظروف با پایه پلی استایرن به ویژه در تماس با مواد غذایی داغ از جمله محاسن این محصول به شمار می آید.
به علاوه قابلیت گرم نمودن غذا در مایکروویو از دیگر محاسن ظروف با پایه گیاهی این شرکت می باشد.
بر اساس گزارش های متعدد علمی و توصیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی راهی برای پیشگیری از ابتلا به انواع مختلف بیماری های صعب العلاج از جمله سرطان و... و یا انتقال آن ها از نسلی به نسل دیگر می باشد.
این ظروف علاوه بر حفظ سلامت انسان ها به علت قدرت بالای زیست تخریب پذیری سریعا در طبیعت (حداکثر طی 18 ماه) تجزیه شده و از آلودگی محیط زیست جلوگیری می نماید، علاوه بر آن موجب تقویت و حاصلخیزی خاک می گردد.

Top